• Намалена цена
  • Ново
IvaRose Флорални Жакард Кревет покрие поставите Кралицата Цар Големина Беж Зелена Пурпурна Постелнина Поставите 4Pcs Прекривки покрие чаршаф поставите Pillowcase
zoom_in

IvaRose Флорални Жакард Кревет покрие поставите Кралицата Цар Големина Беж Зелена Пурпурна Постелнина Поставите 4Pcs Прекривки покрие чаршаф поставите Pillowcase

DEN 3000.00 4688.16

Износот
check Това е достапна


Материјал : Полиестер ткаенини
Кралицата Големина 4 Pcs ( погоден за 1.4~1.8 м во ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches)
1 парче чаршаф : 245*250 см(97*99inches)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)
Кралот Големина 4 Pcs ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*95inches)
1 парче чаршаф : 245*270cm(97*106inches)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)
1 cm = 0.3937008 инчи
Љубезно потсетник
Ние ќе напишат мала вредност во фактурата за да ви помогне да се ослободи од данок. секој увоз на данок, царина не е вклучена во цената. за било какви прашања ве молиме контактирајте со нас или вашата земја Custome канцеларија. ви благодариме
Ова е прекривки покрие поставите не вклучуваат било пополнување или перница fillin, ако имате потреба од пополнување, ве молам оставете ме messager.
На прекривки покрие со патент, ве молиме да се отвори и да го стави иста големина утешителот во тоа. дека ќе бидат дебели и топли како слика. ако ви треба утешителот ве молам отворете го овој линк ние може да обезбеди попусти цена. ви благодариме
Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
Сите постелнината поставува имаат трговија на големо цена за препродавач. Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани да ни се придружат.
За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодариме!
бидејќи долго растојание на транспортот, постелнина поставите не е така рамен како слика, ве молиме да се мијат и железо тоа, ќе бидат рамни и убава како слика.
имаме направено пакетот е тесна, бидејќи долго растојание, кога ќе го отворите ве молиме да се грижи да не го намали. ви благодариме
Ако купите две парчиња или повеќе во мојата продавница може да уживаат надвор од 5% попуст
Боја 1 Боја 2 Боја 3 Боја 4 Боја 5 Боја 6 Боја 7 Боја 8 Боја 9 10 Боја Боја 11 Боја 12 Боја 13 Боја 14 Боја 15 Боја 16 Боја 17 18 Боја
Подароци
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие памучна крпа. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.
Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. ПАТАРИНА, Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet. Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе. Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди.

Големина:
Queen, King
Стил:
Модерна
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Техника:
Жакард
тема count:
400TC
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Пополнување:
Никој
Тежина:
2.8KG
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
R-1008
Употреба:
Дома
Шаблон Тип:
Флорални
Измијте настава:
машина за миење
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет,контактирајте со нас)
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн.
За луѓето:
возрасни и деца
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Слична стока во категоријата..