• Намалена цена
  • Ново
Posodono Луксузни Европската кралската постелнина поставите прекривки ги покрива чиста Египетски памук mandala постелнина лист кралицата цар големина
zoom_in

Posodono Луксузни Европската кралската постелнина поставите прекривки ги покрива чиста Египетски памук mandala постелнина лист кралицата цар големина

DEN 6624.00 11040.00

Износот
check Това е достапна


За сезона : Летни / Зимски / Пролет /Есен
Кралицата Големина (Погоден за 1.35~1.8 метри ширина кревет)
1 Парче Прекривки ги Покрие : 200cmx230cm(79x91inches)
1 Парче чаршаф : 245cmx250cm(96x98inches)
2 Парче Перница Случај : 48 cmx74cm(19x29inches)
Кралот Големина (Погоден за 1.8~2.2 метар ширина кревет)
1 Парче Прекривки ги Покрие : 220cmx240cm(87x95inches)
1 Парче чаршаф : 245cmx270cm(96x106inches)
2 Парче Перница Случај : 48 cmx74cm(19x29inches)
Тежина 2.5~3.0 Kg
Материјал : 100% Египетски Памук 100 S
Без Пополнување
Рачно производство
За разлика боја
Сите предмети се за вистинска снимање, за технологија , прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен
Сликата е само за референца , те молам направи објект како стандард. 1. Некои земјата превозот надомест може да биде различен, ве молиме проверете пред да го купат. 2. Прирачник за мерење 3~5cm грешка е дозволиво, тежината можеби 0.25 Кг грешка. 3. Ако сакате друга големина, ве молиме контактирајте со нас. 4. Ние може да обезбеди целиот продажба и пад на превозот, едно парче или многу парчиња ние може да помогне да се испрати до вашите клиенти. 5. Не грижете се за царина, обично ние може да напише соодветна цена за вас. 6. Ако има некои прашања, барајќи од нас ве молиме слободно.
Боја 01
(1) Известување за Даноци Било увозни давачки, даноци и давачки на вашата земја не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. (2) За Пакет За превозот погодност, ние само се обезбеди ПВЦ Пакување. (3) За Превозот Превозот ќе бидат уредени како Fedex, ТНТ, DHL за слободни, на тој начин, можете да добиете на вашите работи во рамките на 10~20 дена. (4) се Врати и Наплата може да се врати ставки во рок од 14 дена, но ќе треба да се плати за враќање такси превозот. (5) Повратни информации Доколку имате некакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да даде негативни повратни информации, ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.

Големина:
Queen 200X230cm, King 220X240cm
Тежина:
3.0
Бренд Име:
Posodono
Апликација Големина:
2.2 m (7 стапки),1.5 m (5 метри),1.35 m (4.5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
Пополнување:
Никој
тема count:
≥600TC
Употреба:
Дома
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Материјал:
Египетски памук
Ткаенина Count:
60
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Стил:
Европа
Број На Модел На:
1000235
Количина:
4 парчиња
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Реактивен Печатење
Ткаенина Густина:
173 * 118
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..