• Намалена цена
  • Ново
Луксузен хотел стил Памук, Постелнина Поставите Прекривки насловна страна Pillowcase Крал и Кралица Големина Бела Сива Сини Свила лента Постелнина
zoom_in

Луксузен хотел стил Памук, Постелнина Поставите Прекривки насловна страна Pillowcase Крал и Кралица Големина Бела Сива Сини Свила лента Постелнина

DEN 4550.00 7584.00

Износот
check Това е достапна


Материјал : Прекривки покрие надворешната страна е направен од 100% памук 4 Pcs Кралицата Големина ( погоден за 1.4~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches) 1 парче чаршаф : 250*270cm(99*106inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 4 Pcs Цар Големина ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*95inches) 1 парче чаршаф : 250*270cm(99*106inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 1 cm = 0.3937008 инчи
Љубезно потсетник
Ние ќе напишат мала вредност во фактурата за да ви помогне да се ослободи од данок. секој увоз на данок, царина не е вклучена во цената. за било какви прашања ве молиме контактирајте со нас или вашата земја Custome канцеларија. ви благодариме
Ова е прекривки покрие поставите не вклучуваат било пополнување или перница fillin, ако имате потреба од пополнување, ве молам оставете ме messager.
На прекривки покрие со патент, ве молиме да се отвори и да го стави иста големина утешителот во тоа. дека ќе бидат дебели и топли како слика. ако ви треба утешителот ве молам отворете го овој линк ние може да обезбеди попусти цена. ви благодариме
Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
Сите постелнината поставува имаат трговија на големо цена за препродавач. Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани да ни се придружат.
За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодариме!
бидејќи долго растојание на транспортот, постелнина поставите не е така рамен како слика, ве молиме да се мијат и железо тоа, ќе бидат рамни и убава како слика.
имаме направено пакетот е тесна, бидејќи долго растојание, кога ќе го отворите ве молиме да се грижи да не го намали. ви благодариме
Ако купите две парчиња или повеќе во мојата продавница може да уживаат надвор од 5% попуст Боја 1 Боја 2 Боја 3 Боја 4 Боја 5 Боја 6 Боја 7 Боја 8 Боја 9 10 Боја Боја 11 Боја 12 Боја 13 Боја 14 Боја 15 Боја 16 Боја 17 18 Боја
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња. Испорака : Превозот ќе биде arrangedd во рок од 3 дена по приемот на цел ќе организираме сигурен превозот компании, како Кина Пост, EMS, UPS-от, DHL, Fed Ex. Ако треба да се промени начинот на логистика, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да вашите барања. Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе.

Големина:
Queen size 4pcs, King size 4pcs
Шаблон Тип:
Цврста
is_customized:
No
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Клетки
Пополнување:
Никој
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Апликација Големина:
1.5 m (5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
Техника:
Ткаени
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
Ткаенина Count:
60
Материјал:
100% Памук
одделение:
квалитет
Број На Модел На:
0109-60
Бренд Име:
babson
Употреба:
хотел
тема count:
400TC
Количина:
4 парчиња
Тежина:
3.5
Стил:
Хотел стил
боја:
црвена,сива,розова,сина,виолетова,бела
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет контактирајте ме
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL
Материјал:
100% Памук

Слична стока во категоријата..