• Намалена цена
  • Ново
Памук цвет кревет лист луксузни нова мода зелена постелнина близнак целосна кралицата кралот една двојна големина рамен лист bedclothes
zoom_in

Памук цвет кревет лист луксузни нова мода зелена постелнина близнак целосна кралицата кралот една двојна големина рамен лист bedclothes

DEN 1091.00 1704.00

Износот
check Това е достапна


Материјал : 100% Памук(12868)
Answer : ___________________________ Note : не содржи пополнување материјал,Само 1pc рамен лист и 2 парчиња pillowcase.
Рамен лист големина : 140x230cm,160x230cm,180x230cm,200x230cm,230x230cm,230x250cm
Pillowcase големина : 48x74cm САД Рамен лист големина : 66x96inch,66x102inch,81x96inch,90x102inch,108x102inch. Pillowcase големина : 20x30inch Перење инструкции : 1. Може да биде рачно или во машина за миење 2. Се користи вода со температура под 30 степени. 3. Капка неутрален детергент решение во вода, прв и го стави во постелнината до течни интегрирани целосно во вода. 4. Измијте тоа за не повеќе од 30 минути. Производот Се Покаже :

Големина:
140x230cm, 160x230cm, 180x230cm, 200x230cm, 230x230cm, 230x250cm, 250x270cm, USA Twin 66x96inch, USA XL Twin 66x102in, USA Full 81x96inch, USA Queen 90x102inch, USA King 108x102inch
Количина:
3 еез
Ткаенина Густина:
128X68
Тип:
Лист & Pillowcase Поставува
Апликација Големина:
2.5 m (8 стапки),1.35 m (4.5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.2 m (4 метри),2.2 m (7 стапки),1.5 m (5 метри),2.8 m (9 стапки),1.0 m (3.3 нозе)
Тежина:
0.5-2kg
одделение:
квалитет
Материјал:
100% Памук
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Техника:
Реактивен Печатење
Број На Модел На:
12868
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
xuyongtong
Пополнување:
Никој
Употреба:
Дома
Шема:
Печатени
Ткаенина Count:
40
Стил:
Twill
тема count:
300TC
Чаршаф големина:
100*220cm,130*230cm,140*230cm,160*230cm,180*230cm,200*230cm,230*250cm
чаршаф стил:
цртан филм корејски Американски Европа
Pillowcase Големина:
48*74cm

Слична стока во категоријата..