• Намалена цена
  • Ново
Неуредна Код ID Guard Мини Ролери Печат Авто-мастило за Заштита на Приватноста на Печат
zoom_in

Неуредна Код ID Guard Мини Ролери Печат Авто-мастило за Заштита на Приватноста на Печат

DEN 33.00 43.68

Износот
check Това е достапна


Спецификации :
Авто-мастило кражба на идентитет печат е дизајниран со посебна шема за да се скрие доверливи информации печатени под.
Идеален за употреба на несакана пошта, кредитна картичка нуди, и записи. Овој производ работи најдобро за не-сјајна хартија.
Оваа кражба на идентитет заштита печат ја елиминира потребата за бучно и скапи шредер, или може да се користи во врска со шредер за дополнителна безбедност.
Тип : Ролери Печат
Материјал : ПП, Lactoprene
Карактеристики : Мини, Неуредна Код, Заштита На Приватноста, Ролери
Големина : 3.6 cm x 2.3 см x 3cm/1.42" x 0.91" х 1.18" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакет Се Вклучени :
1 x Ролери Печат

Материјал:
ОЕМ
Тип:
ролери печат
Број На Модел На:
22003
Употреба:
Канцеларија

Слична стока во категоријата..