• Намалена цена
  • Ново
4pcs на Дрво Кутија Печат Поставите Правоаголен Плоштад Фиока Печат Флорални Мачка Копче Дрво Печат во Собата за DIY Scrapbooking
zoom_in

4pcs на Дрво Кутија Печат Поставите Правоаголен Плоштад Фиока Печат Флорални Мачка Копче Дрво Печат во Собата за DIY Scrapbooking

DEN 228.00 239.52

Износот
check Това е достапна


1.Кутија Големина : 7.5 * 7.5 * 4.2 cm ( еден сет )
2.Materail : Дрво и Гума
3.КОЛИЧИНА : 1 lot = 1 set = 4 парчиња(1lot=4pcs печат на едно дрво кутија)
4.Дизајн : Секоја d rawer печат поставите има 4 различни модели кои може да се види на сликата.
За Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, и некои други методи за плаќање. Ако не можете да најдете начинот на плаќање што го сакате, само да не контактирате преку е-Мејл или Trade Manager.
Превозот Услови
A : Бесплатен Превозот= Кина Пост Воздух Mail
Сите производи во нашата продавница со бесплатен превозот преку Кина пост.Но, ве молиме забележете дека :
CPMA времето за испорака е за 10-35 дена да повеќето дестинации. Но, има можеби малку одложување кога празник, лошите временски услови, раш сезона, а некои посебни период или состојба. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Можно е до 30-60days.
Б : Бесплатен Превозот=Брза испорака (EMS,DHL..)
1,Singapore/Malaysia/Тајланд Цел износ над ние ќе брод од брза испорака слободни , обично 5-12 дена да пристигнат.
2, Австралија, Нов Зеланд, Европа, сад, Канада и др. Кога цел износ над ние ќе ја испрати преку DHL/EMS/ТНТ/Федекс.. брза испорака слободни.
3,руската Федерација, Јужна Африка, Саудиска Арабија,ОАЕ, Бразил, Мексико и други област.. Pls контактирајте со нас за надградба на брза испорака слободни.
МИКС ЦЕЛ да се Прифати : MOQ износ е по ред во нашата продавница.
чекор 1) Испрати списокот на ставки со количина на нас преку е-маил.
чекор 2) Ние ќе го провери и ќе ви испрати листа за потврди производ, количина & износ.
чекор 3) По потврда ние ќе ви испратиме линк за да направите нарачка. Обично систем количина може да не се исти како и потврди, Pls НЕ плаќаат прво, ние ќе ви помогнат да го ревидира износот и да ве информираме за да се направи исплата.
чекор 4) Pls заврши на плаќање, и ние да се организираме на пратката.
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Тоа е вашата чест и одговорност.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Бренд Име:
icraft
Материјал:
Гума
Употреба:
Декорација
Тип:
Стандард Печат
Број На Модел На:
11A503-504
боја:
како Слика
Материјал:
Дрво+гума
Големина:
7.5 * 7.5 * 4.2 cm
Функција:
DIY колекција

Слична стока во категоријата..