• Намалена цена
  • Ново
EMERSONGEAR Брзо се Прилагоди Поместена 2 Точка Прашка Airsoft Воена опрема Пиштол Појас Макбаскет Опрема Пиштол Прашка Multicam EM8883
zoom_in

EMERSONGEAR Брзо се Прилагоди Поместена 2 Точка Прашка Airsoft Воена опрема Пиштол Појас Макбаскет Опрема Пиштол Прашка Multicam EM8883

DEN 873.00 969.60

Износот
check Това е достапна


1)Материјал : направен од висок квалитет на Најлон,погоден за носене , трајни и sesure
2)Со прилагодливи јамка за брзо додавање или ослободување на прашка напнатост
3)Посебните дизајниран 2 - точка пушка прашка со подлога
4)Овозможи брз и разновиден на вредноста на сметководствената и снимање позиција 5)Погоден за повеќето пушка големини
1)се Дизајнирани со две токи,се направи сте во можност брзо да се отстрани во неочекуваните ситуација.
Emersongear е тактички серија бренд кој е посветен да го обезбеди geniune MULTICAM производи и wargame опрема. EMERSONGEAR официјалната продавница на Aliexpress ШТО WARGAME ОПРЕМА МОЖЕТЕ ДА ги ДОБИЕТЕ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА ?

Бренд Име:
emersongear

Слична стока во категоријата..