• Намалена цена
  • Ново
AriesLibra Мода-15 Помине Печат Образец Плочи Пердув Моделот Слика Правоаголник Помине Уметност Печат Плоча Нокти Stencils Алатка
zoom_in

AriesLibra Мода-15 Помине Печат Образец Плочи Пердув Моделот Слика Правоаголник Помине Уметност Печат Плоча Нокти Stencils Алатка

DEN 144.00 239.52

Износот
check Това е достапна


КАРАКТЕРИСТИКИ :
- Плочи Големина : 7*8 см
- Плочи Тежина : 18g/pc
- Функција : Користете ги со лак за да креативни нови дизајни
ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА :
- 1pc плочи
Answer : ___________________________ NOTE :
- Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат.Па ве молиме распрашајте се за вашето разбирање.
Ако талкаат повеќе производи,ве молиме да кликнете

Answer : ___________________________ NOTE :
- Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ :
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
ПРЕВОЗОТ :
- Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
- Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина Пост Воздух Mail"или"HK Пост Воздух Mail"(≤ 2 кг),"ЕМС"или"DHL"
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
ПОВРАТНИ информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Тип На Објект:
Дефиниција
Големина:
7x8cm
Шаблон Тип:
Печат
Тежина:
18g
Количина:
1pc
Бренд Име:
AriesLibra
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Помине Уметност
Име на производ:
Моден-15 Шема Обрасци
Тип:
Помине Уметност Обрасци
Објектот:
матрицата
Употреба:
Печат
печат плоча:
ноктите печат
ноктите печат плочи:
ноктите печат

Слична стока во категоријата..