• Намалена цена
  • Ново
1pcs Помине Печат Плочи Пластични П.Н.Е. Чипка Помине Уметност Печат Шаблони DIY Помине Уметност Слика Плочи Маникир Нокти Алатки (BC01-BC10)
zoom_in

1pcs Помине Печат Плочи Пластични П.Н.Е. Чипка Помине Уметност Печат Шаблони DIY Помине Уметност Слика Плочи Маникир Нокти Алатки (BC01-BC10)

DEN 44.00 47.52

Износот
check Това е достапна


1pcs Помине Печат Плочи Пластични П.Н.Е. Чипка Помине Уметност Печат Шаблони DIY Помине Уметност Слика Плочи Маникир Нокти Алатки (BC01-BC10)
Спецификација :
Цената е за 1 PCS
Плочи Desings : Вкупно 10 дизајни. (СР Чипка ПЕЧАТ ПЛОЧА)
Плочи Големина : прибл. 6cm*12cm
Плочи Тежина : околу.12g/еез
Функција : Користете ги со лак за да креативни нови дизајни
Употреба :
Отстрани заштитна фолија од сликата плоча
Користете помине датотеката и датотеката на врвот на печат алатка лесно да додадете малку грубост
Се применуваат база на грб да помине
Се применуваат дизајнирани нокти боја на одбраната слика на плоча
Scrape низ плоча со стружење алатка за да се отстрани прекумерна полски од плоча
Брзо притиснете го stamper на плочата за да ги собереш на дизајн
Заврши секој чекор што е можно побрзо
Чистење на stamper и scraper со нокти смена по секоја употреба
Пакет :
1 Buc *П.Н.Е. Помине Уметност Печат Образец

Тип На Објект:
Дефиниција
Број На Модел На:
BC01-10
Шаблон Тип:
Печат
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
MAFANAILS
Големина:
6*12cm
Тежина:
12g
Количина:
1pc
Стил:
10 дизајни
Обликот:
правоаголник
Техника:
DIY
Парична казна или Моден:
Моден
Пакување:
1pcs во една opp вреќа
Употреба:
Помине Уметност
превозот:
Бесплатен превозот
Шаблон Тип:
Печат
посебни:
Пластични
Објектот:
нокти дефиниција

Слична стока во категоријата..