• Намалена цена
  • Ново
2018 Мода Прозрачна Половината Кеси Жените Половината Fanny Пакети Појас Торба Луксузен Бренд Кожа Градите Чанта Геометрија Половината Пакети
zoom_in

2018 Мода Прозрачна Половината Кеси Жените Половината Fanny Пакети Појас Торба Луксузен Бренд Кожа Градите Чанта Геометрија Половината Пакети

DEN 1920.00 2399.52

Износот
check Това е достапна


Следете ги продавница ќе има поголем попуст. Ве молиме кликнете на "Следат" копчето од левата страна.

Тип На Објект:
Половината Пакети
Рака Пад:
31CM
Обликот:
Перница
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Објектот Должина:
31cm
Шаблон Тип:
Крпеница
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
9963
Материјал Состав:
PU
Бренд Име:
yousijia

Слична стока во категоријата..