• Намалена цена
  • Ново
Топла половината тренер Neoprene половината cincher Слабеење Појас Апсорбира потта дишат слободно корселе
zoom_in

Топла половината тренер Neoprene половината cincher Слабеење Појас Апсорбира потта дишат слободно корселе

DEN 413.00 503.52

Износот
check Това е достапна

Предмет Тип : Shapers
Материјал : Spandex,Полиестер
Големина : S M L
Стил : половината тренер
Боја : Како на сликата шоу

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
Begonia.К
Материјал:
Полиестер,Полиестер Мешавини
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Половината Cinchers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените

Слична стока во категоријата..