• Намалена цена
  • Ново
3D Цветни Печати За Nokia 3310 Случај TPU Силикони Меко Покритие За Nokia 3310 2017 Телефон Случај За Nokia 3310 2017 Покрие Capa Funda
zoom_in

3D Цветни Печати За Nokia 3310 Случај TPU Силикони Меко Покритие За Nokia 3310 2017 Телефон Случај За Nokia 3310 2017 Покрие Capa Funda

DEN 82.00 85.92

Износот
check Това е достапна


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
3 D Цветни Печати За Nokia 3310 Случај TPU Силикони Меко Покритие За Nokia 3310 2017 Телефон Случај За Nokia 3310 2017 Покрие Capa Funda
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за вашиот втор ред
Производ Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет и Ниска цена Во Случај е Лесно да го вметнете и Отстраните. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти, го Спречува Вашиот Телефон Падне. Само задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат Совршено опремени За Nokia 3310 2017 Meterial : Висок квалитет на Меки Силиконски . Моден Стил : Шарени & Luxury
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.Овие се купувачите одговорност.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Квалитет на производи со најниската можна цена.

Бренд Име:
KENHONER
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
дизајн:
Слатки,Шарени,Животно,Егзотични,Флорални
Големина:
2.4 Inches
Карактеристики:
Нова Мода Луксузни Меки Силиконски Симпатична Кул Ткаеше Coque Funda Capa
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Погоден модел:
За Nokia 3310 2017
Материјал:
Силиконски Мека TPU
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
во парк
Видови:
Назад Слики Со Страни Транспарентен Случај
боја:
Повеќе Модели Насликани Бои за Избор
Стил:
Мода и Слатки Назад Заштитна Телефон Случај Маска
Функција:
Заштита од Гребнатини и Паѓа
Тежина:
Thin Slim about 30g

Слична стока во категоријата..