• Намалена цена
  • Ново
HAMEINUO Хокеј на мраз Лизгалиштето спорт Мајка покривајте телефонот случај за Nokia 9 8 7 6 5 3 Lumia 630 640 640XL 2018
zoom_in

HAMEINUO Хокеј на мраз Лизгалиштето спорт Мајка покривајте телефонот случај за Nokia 9 8 7 6 5 3 Lumia 630 640 640XL 2018

DEN 105.00 140.16

Износот
check Това е достапна


Материјал:
за Nokia 6, за Nokia 5, за Nokia 3, за Nokia 630, за Nokia 640, за Nokia 640XL, за nokia 7, за nokia 8, за nokia 9, за nokia 6 2018
Бренд Име:
HAMEINUO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Nokia
дизајн:
Спортски,Украсени
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Слична стока во категоријата..