• Намалена цена
  • Ново
Redmi 5A Случај за Xiaomi Redmi 5A Покрие Мека Црна силикони Класичен litchi ленти Случај за Xiaomi Redmi 4А-Покрие Redmi 4А-Случаи
zoom_in

Redmi 5A Случај за Xiaomi Redmi 5A Покрие Мека Црна силикони Класичен litchi ленти Случај за Xiaomi Redmi 4А-Покрие Redmi 4А-Случаи

DEN 132.00 186.72

Износот
check Това е достапна

Руски Пријатели, ве молиме дај ни вашиот полно име за испорака, ви Благодариме! Redmi 5 A Случај за Xiaomi Redmi 5 A Покрие Мека Црна силикони Класичен litchi ленти Случај за Xiaomi Redmi 4А-Покрие Redmi 4А-Случаи
за Xiaomi Redmi 5 A ≠ за Xiaomi Redmi 4А -
Добредојдовте на нашата продавница! Руски Пријатели, ве молиме дај ни вашиот полно име за испорака, ви Благодариме!

Материјал:
Redmi 5A, Redmi 4А -
дизајн:
Бизнис,Обична,Гроздобер,Мат,Егзотични
Бренд Име:
iSecret
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 5A,Redmi 4А -
Големина:
for Xiaomi Redmi 5A, for Xiaomi Redmi 4A
Карактеристики:
Мека Црна силикони Класичен litchi ленти
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
1 Погоден модел на телефон:
Случај За Xiaomi Redmi 5A
2 Погоден модел на телефон:
за Xiaomi Redmi 5A Случај маска
3 Соодветен модел на телефон:
за xiaomi redmi 5a случај силикон
4 Соодветен модел на телефон:
Случај За Xiaomi Redmi 4А -
5 Соодветен модел на телефон:
за Xiaomi Redmi 4А-Случај маска
6 Соодветен модел на телефон:
за Xiaomi Redmi 4А-Случај силикони
7 Home screen size:
5.0 инчен
8 Стил:
вид бизнис
9 Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
10 Карактеристики:
Мека Црна силикони Класичен litchi ленти

Слична стока во категоријата..