• Намалена цена
  • Ново
HAMEINUO морнар месечината девојки мобилен телефон Покрие Случај за huawei чест 3C 4X 4C 5C 5X 6 7 Y3 Y5 Y6 2 II Y560 Y7 2017
zoom_in

HAMEINUO морнар месечината девојки мобилен телефон Покрие Случај за huawei чест 3C 4X 4C 5C 5X 6 7 Y3 Y5 Y6 2 II Y560 Y7 2017

DEN 105.00 140.16

Износот
check Това е достапна


y5 ii телефон случај е ист како Y6 II компактен телефон случај

Материјал:
Бренд Име:
HAMEINUO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Спортски,Украсени
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Слична стока во категоријата..