• Намалена цена
  • Ново
Телефон Случаи сфор Sony Xperia XZ1 Случај 360 Мат Тешко пластични PC Бонбони Боја на Задниот Поклопец За Sony XZ1 Мини XZ Премиум Случај
zoom_in

Телефон Случаи сфор Sony Xperia XZ1 Случај 360 Мат Тешко пластични PC Бонбони Боја на Задниот Поклопец За Sony XZ1 Мини XZ Премиум Случај

DEN 48.00 55.68

Износот
check Това е достапна


1.100% Сосема Нов 2.Материјал : Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР Хард случај 3.Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. 4.Совршено одговара на обликот. 5.Го заштити вашиот од прашина, гребење и шок. 6.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети.
За Sony Xperia XZ1 Случај 5.2" За Sony Xperia XZ1 Мини XZ1 Компактен Случај 4.6" За Sony Xperia XZ Премиум XZP Случај 5.5"

Материјал:
За Sony XZ1, За Sony XZ1 Мини, За Sony XZ1 Компактен, За Sony XZ Премија
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Обична,Мат
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
4.6 / 5.2/ 5.5
Бренд Име:
Coatuncle
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Карактеристики:
Мат КОМПЈУТЕР Хард Кенди Боја Случај
функција 1:
Ултра Тенок, Супер Светло, Масло-обложени, УВ Сликарство, Анти-Slide
Карактеристика 2:
Моден Rubberized Заштита Школка Заштитна Кожата
функција 3:
Крути Пластични / PC / Гума
карактеристика 4:
Пластични PC Матирано лесни Тенки rubberized
Карактеристика 5:
Бонбони Боја + Мат + Корејски Стил
Функција 6:
Rubberized слој за голема чувствуваат и се лизга-слободен зафат
Компатибилен Модел 1:
За Sony Xperia XZ1 Случај 5.2
Компатибилен Модел 2:
За Sony Xperia XZ1 Мини / XZ1 Компактен Случај 4.6
Компатибилен Модел 3:
За Sony Xperia XZ Премиум XZP Случај 5.5

Слична стока во категоријата..