• Намалена цена
  • Ново
Tace&ајкула Мажите Поло Везови Блузи Кратки Ракави Poloshirt Бренд Облека Camisa Masculina Секојдневен Поло Маица На милијардер
zoom_in

Tace&ајкула Мажите Поло Везови Блузи Кратки Ракави Poloshirt Бренд Облека Camisa Masculina Секојдневен Поло Маица На милијардер

DEN 998.00 1919.52

Износот
check Това е достапна


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Блузи Тип:
Polos
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Вез
Функција:
Дише
Бренд Име:
TACE&АЈКУЛА
Продажба со Pack:
No
Тип:
Широк-waisted
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Англија Стил
Боја Стил:
Цврста
920#:
920#

Слична стока во категоријата..