• Намалена цена
  • Ново
10Pcs/број Еден 18650 USB Универзален Полнач за KingWei NK-203 Електрична Батерија 5V Излез 4.2 V 650mA Полначи
zoom_in

10Pcs/број Еден 18650 USB Универзален Полнач за KingWei NK-203 Електрична Батерија 5V Излез 4.2 V 650mA Полначи

DEN 981.00 1441.92

Износот
check Това е достапна

Објектот спецификите 10pcs/многу 18650 King Wei Батерија Полнач Една Батерија Полнач за Електрични Батерија Брз Полнач Опремување Со Микро USB Бренд Име : King Wei Модел : NK-203 Тежина : 60g Големина на : 10.0*4.3*3.2 см Текст:DC5 V 2 A MAX Излез : DC4.2 V 650m A Боја : Црна Пакет се Вклучени 10 X Батерија Полнач Карактеристики
100% Сосема нов и висок квалитет.
Секој од еден батерии трошоци независно.
Компатибилен со мал капацитет батерии.
Автоматски се прекинува полнење кога заврши.
Карактеристики над-полнење превенција за заштита на батерии.
Карактеристики температура следење за да се спречи прегревање.
Дизајнирани за оптимален топлина дисипација. Ве молиме имајте во предвид дека : Сите наши полначи се продаваат поединечно , без батерии , ако сакате да го користите батеријата ве молиме да го купат покрај тоа, ние исто така го продаде релевантни батерии.
Фото Шоу

Употреба:
Стандардна Батерија
Тип:
USB,Електрични
Батеријата Број:
двојно батерија полнач
Број На Модел На:
NK-203
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
kingwei
екран:
No
Брзо полнење:
Yes
Пакет:
No
Употреба:
батерија полнач
Модел:
NK-203
Тежина:
60g
Големина:
10.1*4.3*3.2cm
Приклучете:
usb приклучок
На текст:
DC5V 2A MAX
Излез:
DC4.2V 650MA
боја:
Црна Батерија Полнач
Тип:
Електрична Батерија Полнач

Слична стока во категоријата..