• Намалена цена
  • Ново
KingWei Лаптоп, Полнач 8.4 v 3А 18650 Литиум 5.5 мм Батерија на Пакет Полначот Интелигентни Полнач за во ЕУ НИ Приклучок
zoom_in

KingWei Лаптоп, Полнач 8.4 v 3А 18650 Литиум 5.5 мм Батерија на Пакет Полначот Интелигентни Полнач за во ЕУ НИ Приклучок

DEN 8031.00 8544.00

Износот
check Това е достапна


Лаптоп, Полнач 8.4 v 3А 18650 Литиум 5.5 мм Батерија на Пакет Полначот Интелигентни Полнач за во ЕУ НИ Приклучок
Објектот спецификите
Модел : HB-080403
Текст : AC 100~240 V 50/60 HZ
Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 3А li ion полнач
Тежина : 183g
Ефикасност : >=85%
Големина : 11*5.5(cm)
Кабел Должина : 1.2(М)
Приклучокот Големина : 5.5*2.1(mm)
меѓународниот општ : AC 100 V~240 V
УПОТРЕБА : Батеријата пакети/Електричен велосипед/Автомобил Батеријата/ИТН.
LED Дисплеј : Црвено—Во полнење на државата, Зелена—Целосно Наполнета
Полнење на Владата : CC—CV(Константна Струја—Константен Напон)
Или CC—CV—TC( Константна Струја—Константен Напон — Т rickle Полнење)
Пакет Се Вклучени
1 x Батерија Полнач
***( не се вклучуваат на батеријата )***
Карактеристики
Безбеден и еколошки.
100% Сосема Нов и Висок квалитет.
Погоден за Електричен Велосипед Автомобил Литиум Батерија батеријата пакет ИТН.
Превозот
Кина/Шведска/HK/Сингапур Пост : (www.17track.net) 2-7 недели
DHL : (www.dhl.com) 2-7 работен ден
EMS : (www.ems.com.cn) 7-15 работен ден
ПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 2-7 работен ден
Услови и Состојба
Нема враќање, размена на само. Ако недостасува/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот.Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар и такса за ракување и објектот исто така, мора да биде во оригинална кутија при враќање на предмети.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават добар 5 ѕвезда позитивни повратни информации,кој може да ни помогне да им служи на клиентите тесто и тесто.Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор,Негативна повратна информација не се реши нешто,ние ќе се обидеме најдобро да ги решите вашите проблеми.
Фото Шоу

екран:
No
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
kingwei
Број На Модел На:
8.4 V 3А Полнач
Брзо полнење:
Yes
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
No
Напон:
8.4V
тековната:
3A
Меѓународни општи:
AC 100V~240V
Приклучокот Големина:
5.5*2.1(mm)
Должина на кабел:
1.2(М)
Тежина:
183g
Големина:
10*4.5(cm)
Употреба:
Батеријата пакети/Електричен велосипед/Автомобил Батеријата/ИТН.
Пакет:
1*Конектор за( не се вклучуваат на батеријата )
Чашката Стандард:
ЕУ НИ ПРИКЛУЧОК

Слична стока во категоријата..