• Намалена цена
  • Ново
FINGLEE 4Inch 100mm Бетон, Камен за мелење тркала дијамант мелење првенство тркала абразивен израмнување на тркала
zoom_in

FINGLEE 4Inch 100mm Бетон, Камен за мелење тркала дијамант мелење првенство тркала абразивен израмнување на тркала

DEN 832.00 904.80

Износот
check Това е достапна


Внимание !!
Во принцип ние ќе случајно испрати
FL-4 DCW31 жито 50# 1 парче за вас.
Ако сакате конкретни жито, ве молиме оставете порака во ред и ние го оставите порака до вас.
Ако не реприза нас во рок од 3 дена. Ние ќе Случајно одберете жито и го испрати до вас.
На пример : 1 парчиња на чакал #50.
Модел : FL-4 DCW3
Пакет : 1 парче/многу
Дијаметар : 4 инчен/100mm
Изберете ја Стискам : 50 ронки
Дебелина : 5 mm
Дупка : 22.23 mm
Материјал : дијамант,бакар
Машина Компатибилен :
Активни планетарен мелење машини,Пасивни планетарниот мелница,
Полирање машина, Агол мелница, кат scrubber.

Ронки:
Кол.100mm Grit50
Големина:
100x22.23x5.5mm
Број На Модел На:
FL-4DCW31
Бренд Име:
FINGLEE
Подлога Материјал:
Дијамант Моќ,Бакар
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
4inch 100mm/5inch 125mm
Надворешниот Дијаметар:
100mm,125mm
внатрешниот дупка:
22.23 mm
Тема:
Не за овој стил
Работната височина:
5.5 мм
Начин на користење:
сува и вода
Со Користење На Опсег:
Камен&конкретни
Кат работа:
Yes
Производство:
купот на тркала
машина:
агол мелница
DIY Материјали:
Облицовка

Слична стока во категоријата..