• Намалена цена
  • Ново
Автоматскиот Покрив Полици Багаж Решетката За Hyundai Santa Fe ix45 2013.2014.2015..2017 Висок Квалитет на Алуминиум Автомобил Додатоци
zoom_in

Автоматскиот Покрив Полици Багаж Решетката За Hyundai Santa Fe ix45 2013.2014.2015..2017 Висок Квалитет на Алуминиум Автомобил Додатоци

DEN 4301.00 6144.00

Износот
check Това е достапна


Материјал : Висок Квалитет ISO9001 Сосема Нов алуминиумски легури+Завртка Додатоци
Големина : Преку Мувла Се Произведуваат. Големината и Јазот Одговара.Со Добар Квалитет.Се гарантира 100% производ големина погодни за инсталација.
Производот Количина : 1 Сет ( 2 Корен Покривот Рек+Завртка монтажа Додатоци ) ( Производ треба фитинзи инсталиран, ние ќе бидат опремени со комплетна галантерија во рамките на парцела превозот ) .
Покривот Рек Боја : Сребрена / Црна
Производ Тежина : Околу 4.5-5 КГ .
Бренд Нови алуминиумски легури+АБС Материјал gurantees одличен анти - топлина , анти-киселина,анти-сол,анти-корозија,продолжување на животниот век и понатаму .
Веќе освои автентикација на патент за иновации дизајн на Покривот Полици .
Стоката е произведен според ISO9001 & TS16949 голема фабрика, ригорозни систем за управување обезбедува стабилен квалитет.
Сертификат за положен : ISO9001&TS16949
Место на Потекло : Гуангжу,Кина.
Нашите производи се од највисок квалитет стандарди за производство и преработка,Нашите производи во нашата земја само што обезбеди продажбата 4 S продавница,Ние не't сакате да се инфериорни производ квалитет ниска цена за да добиете повеќе обем на продажба,Ние само ги извршуваат највисоко ниво на квалитет на производи.
Стручен Кадар, Инсталирајте : Завртка фиксна инсталација, е многу силна(многу лесно)
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Во светот превозот со ЕМС,E-EMS , DHL,Fed Ex, Кина пост, и др. ( Освен некои земји и APO/FPO ) . 2. Нарачки парцела ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. 3. Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ако Цел Адреса / Tel / Поштенски Код / Addressee Било една грешка,Пакетот не е во можност да се примени.Ние не признава Било каква Одговорност, ви Благодариме ! 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод ! 6.Ние не сме одговорни за било ДДВ или Завиткани во царинските тарифи.Ако ние треба да се намали на декларираната царинска вредност парцели.Ве молиме поднесете нарачки во времето за да ни каже! ! ! ! ! Ние сме Професионални Автомобил Додатоци Производител ,Најдобар квалитет и најниски цена се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.

Специјални Функции:
Носење багаж / Надградба на автомобили и убава
Бренд Име:
HLONGQT
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
Висок Квалитет на Сосема Нов алуминиумски легури + ABS
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0inch
Максимална Тежина Препорака:
100KG
Минимална Тежина Препорака:
50kg
Тип На Објект:
Покривот Полици & Кутии
Боја:
Сребрена / Црна
Големина:
Through The Mould Produce. Product Size and Gap Fit for installation.
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина

Слична стока во категоријата..