• Намалена цена
  • Ново
Автомобил Крстот Рек Покривот Полици Багаж Решетката За Hummer H2 2004.2005.2006.2007.2008.2009.2010 Високо Квалитетни Алуминиумски Додатоци За Автомобил
zoom_in

Автомобил Крстот Рек Покривот Полици Багаж Решетката За Hummer H2 2004.2005.2006.2007.2008.2009.2010 Високо Квалитетни Алуминиумски Додатоци За Автомобил

DEN 14078.00 20112.00

Износот
check Това е достапна


Материјал : Висок Квалитет ISO9001 Сосема Нов Алуминиумски
Големина : Преку Мувла Се Произведуваат. Големината и Јазот Одговара.Со Добар Квалитет.Се гарантира 100% производ големина погодни за инсталација.
Производот Количина : 1 Сет ( 2 Корен Покривот Рек+Инсталација На Опрема )
Покривот Рек Боја : Сребро + Црна
Производ Тежина : Околу 12 КГ .
Бренд Нови Алуминиумски Материјал gurantees одличен анти - топлина , анти-киселина,анти-сол,анти-корозија,продолжување на животниот век и понатаму .
Веќе освои автентикација на патент за иновации дизајн на Покривот Полици .
Стоката е произведен според ISO9001 & TS16949 голема фабрика, ригорозни систем за управување обезбедува стабилен квалитет.
Сертификат за положен : ISO9001&TS16949
Место на Потекло : Гуангжу,Кина.
Нашите производи се од највисок квалитет стандарди за производство и преработка,Нашите производи во нашата земја само што обезбеди продажбата 4 S продавница,Ние не't сакате да се инфериорни производ квалитет ниска цена за да добиете повеќе обем на продажба,Ние само ги извршуваат највисоко ниво на квалитет на производи.
Стручен Кадар, Инсталирајте : Завртка Инсталација, е многу силна(многу лесно)
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Во светот превозот со ЕМС,E-EMS , DHL,Fed Ex, Кина пост, и др. ( Освен некои земји и APO/FPO ) . 2. Нарачки парцела ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. 3. Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ако Цел Адреса / Tel / Поштенски Код / Addressee Било една грешка,Пакетот не е во можност да се примени.Ние не признава Било каква Одговорност, ви Благодариме ! 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод ! 6.Ние не сме одговорни за било ДДВ или Завиткани во царинските тарифи.Ако ние треба да се намали на декларираната царинска вредност парцели.Ве молиме поднесете нарачки во времето за да ни каже! ! ! ! ! Ние сме Професионални Автомобил Додатоци Производител ,Најдобар квалитет и најниски цена се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.

Материјал Тип:
Висок Квалитет На Сосема Нов Алуминиумски
Специјални Функции:
Носење багаж / Надградба на автомобили и убава
Максимална Тежина Препорака:
200kg
Минимална Тежина Препорака:
100KG
Објектот Должина:
01inch
Објектот Висина:
01cm
Бренд Име:
HLONGQT
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Ширина:
01cm
Тип На Објект:
Покривот Полици & Кутии

Слична стока во категоријата..