• Намалена цена
  • Ново
100Pcs 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм GB894 Gourd Тип Миење на 304 Нерѓосувачки Челик В-тип Еластична Прстен Надворешен Circlip Snap Задржувајќи Прстен
zoom_in

100Pcs 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм GB894 Gourd Тип Миење на 304 Нерѓосувачки Челик В-тип Еластична Прстен Надворешен Circlip Snap Задржувајќи Прстен

DEN 67.00 71.52

Износот
check Това е достапна


Внатрешен Дијаметар:
М4, м8 50pcs, М3, М5, M6
Бренд Име:
JARBLUE
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
BRW0016
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..