• Намалена цена
  • Ново
USB 2.0 4 pin USB 3.0 9 pin IP67 Водоотпорен Конектор приклучок Адаптер USB женски Женски IP 67 Вода Доказ податоци Конектори приклучок
zoom_in

USB 2.0 4 pin USB 3.0 9 pin IP67 Водоотпорен Конектор приклучок Адаптер USB женски Женски IP 67 Вода Доказ податоци Конектори приклучок

DEN 244.00 287.52

Износот
check Това е достапна


USB 2.0 4 pin USB 3.0 9 pin IP67 Водоотпорен Конектор приклучок Адаптер USB женски Женски IP 67 Вода Доказ податоци Конектори приклучок
1. Производ форма :
Едниот крај фиксни на кутијата тело, двата краја на приклучок, два страна не е водоотпорен. Факултативна водоотпорен покритие за привремено водоотпорен и dustproof.
Answer : ___________________________ Note : ова е метрички M25x1. 5 тема, може да се инсталира на шасија плоча чија дебелина на ѕид е помалку од 5 mm.
2. Граница димензија :
3. Карактеристики на производот :
A. Добри перформанси : игла, позлатени, пренос стабилност.
B. Безбедност : навој за поврзување, затегнувачка, влијание и вибрации, безбеден и сигурен.
В. Конекција е лесен, без заварување, не треба да инсталирате алатки, USB директно вметнување е брза инсталација.
D. не Постои сигнал слабеењето и не одговара.
E. Издржливост, употребата на сад panduit увезените суровини и материјали, пламен retardant и УВ отпорни, отпорни долг животен век.
4. Производ параметар :
5. Главната примена полиња случај :
Погоден за АДСЛ мрежен кабел, LED, LCD и други Нови фотоелектрически производи, комуникација, контрола на водоотпорен брза конекција.

боја:
USB 2.0 Приклучок, Приклучок за USB 3.0
USB Тип:
Стандард
Употреба:
компјутер
Број На Модел На:
U3-B05
Бренд Име:
ULT да се обединат
Пакет:
No

Слична стока во категоријата..