• Намалена цена
  • Ново
USB 2.0 до ВАШИНГТОН 5.5 мм / 2.5 mm 5.5 * 2,5 mm 5.5x2.5 тубуларна 5 Volt DC Барел Џек Моќ полнење Кабел 1m Лактот Десен Агол Дизајн
zoom_in

USB 2.0 до ВАШИНГТОН 5.5 мм / 2.5 mm 5.5 * 2,5 mm 5.5x2.5 тубуларна 5 Volt DC Барел Џек Моќ полнење Кабел 1m Лактот Десен Агол Дизајн

DEN 40.00 47.52

Износот
check Това е достапна


USB-за да 5.5 мм/2.5 mm 5 Volt DC Барел Џек Моќ полнење Кабел 1m 3ft Лактот Десен Агол Дизајн
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Жица материјал : чист бакар + Животната средина ПВЦ Црвена+ & Црно - USB за да DC Дијаметар : 5.5 мм x 2,5 mm Должина Appro : 100cm 5 Volt 2 A Форма на USB Порта Боја : Црна Пакет се Вклучуваат : 1 x USB на ЕДНОНАСОЧЕН Кабел

Должина на кабел:
DC 5.5x2.5
Број На Модел На:
U2-B34
Употреба:
Мобилни Складирање,Камера,MP3 / MP4 Плеер,Компјутер
USB Тип:
Стандард
Пакет:
No
Бренд Име:
ULT да се обединат

Слична стока во категоријата..