• Ново
20pcs/многу Креативни Мини Хартија Златен Сјај Кутија DIY Сладок Свадба Сребро Бонбони Кутија Роденден Корист Мешана Боја Подарок Кутија
zoom_in

20pcs/многу Креативни Мини Хартија Златен Сјај Кутија DIY Сладок Свадба Сребро Бонбони Кутија Роденден Корист Мешана Боја Подарок Кутија

DEN 262.08

Износот
check Това е достапна


20pcs/многу Креативни Мини Хартија Златен Сјај Кутија DIY Сладок Свадба Сребро Бонбони Кутија Роденден Корист Мешана Боја Подарок Кутија
Боја : златна/сребрена/мешани боја
Материјал : Хартија
Големина : 5cm*5cm*5cm
Количина : 20pcs/многу flate бонбони кутија
Забелешка : боја можеби темно или светло поради различни PC екранот. Рачно изработени за мерење на големината, може да exsit мала грешка, припаѓа на нормален феномен.

Подарок Кутија Големина:
5x5x5cm
Повод:
Роденден Партија,Партија,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден
Број На Модел На:
QW003
Шема:
Цвет
Материјал:
Картон
Бренд Име:
QINGWANG
Број на Компјутери:
20pcs

Слична стока во категоријата..