• Ново
50pcs/многу Нови пристигнување Подарок Торба Божиќ Црвено drawstring Платно Дедо мраз Вреќа Гроздобер Божиќ порибување торба Декорација 8 стилови
zoom_in

50pcs/многу Нови пристигнување Подарок Торба Божиќ Црвено drawstring Платно Дедо мраз Вреќа Гроздобер Божиќ порибување торба Декорација 8 стилови

DEN 11904.00

Износот
check Това е достапна


Нови пристигнување Подарок Торба Божиќ Црвено drawstring Платно Дедо мраз Вреќа Гроздобер Божиќ порибување торба Декорација 8 стилови
Функција :
Материјал : платно+100% памук.
Големина : 50x70cm.
Пакување : opp вреќа.
Торба Стил : #13~#20 ( ве молиме порака ни стил у треба кога у цел).
Вид Забелешка :
Ве молиме порака она што стил дали у треба кога у цел , во Спротивно ние ќе брод што случајно. ви благодариме.
торба слама ние брод што случајно , ве молиме да се разбере.

боја:
мешавина на стилови
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Шема:
Писмо
Број На Модел На:
A31097
Повод:
Божиќ

Слична стока во категоријата..