• Ново
500pcs/многу Бесплатен Превозот Преносни се Справи со Пекарски Торта Кутии Мус Колачиња, Печива Пакување, Кутии SN1507
zoom_in

500pcs/многу Бесплатен Превозот Преносни се Справи со Пекарски Торта Кутии Мус Колачиња, Печива Пакување, Кутии SN1507

DEN 12480.00

Износот
check Това е достапна


[size] : 13.5cm X10cm X10.5cm (L * w * h)
ние ќе испорака кутија боја случаен избор
ПС : Ова е цената на кутијата, не содржи лента налепници

Повод:
Партија
Шема:
Писмо,Со Солидна Боја
is_customized:
No
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
500pcs
Број На Модел На:
SN1507

Слична стока во категоријата..