• Намалена цена
  • Ново
500pcs kraft хартија подарок пакување, кутии со Лак лента коноп јаже Брановидна 9x9x6cm мали хартија кутија свадба Партија бонбони торта снабдувач
zoom_in

500pcs kraft хартија подарок пакување, кутии со Лак лента коноп јаже Брановидна 9x9x6cm мали хартија кутија свадба Партија бонбони торта снабдувач

DEN 6960.00 9942.72

Износот
check Това е достапна

Здраво почитувани! Нашата продавница прифати логото печатење количината сакате да се купи не е иста како оваа, ве молиме контактирајте со нас. Секој производ може да се купи во различни количини. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Се надевам дека ќе имаат сладок шопинг време во нашата продавница!
500 компјутери kraft хартија подарок пакување, кутии со Лак лента коноп јаже Брановидна 9x9x6cm мали хартија кутија свадба Партија бонбони торта снабдувач
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет.
Материјал : Храна одделение Kraft хартија
Големина : 9x9x6cm(3.5x3.5x2.3во) appr.
Содржи :
кутија * 1
Јаже * 1 или лента *1
Количина : 100 Компјутери/Многу
Купи на повеќе од 2, 4% попуст
Answer : ___________________________ Note :
1.Овој производ само кутија и Јаже. Лента боја случаен испорака.
2. Тоа е една мала кутија,ве Молиме да се измери пред да го купат.
2. Кутија треба да биде укината откако ќе ја прими стоката.
3. Може да се печати лого на хартија, кутии , Специфична порака може да бидат консултирани, износот на големи отстапки.
4.Таму може да биде мало боја разликата помеѓу различни серии.
5.По приемот на стоката, ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас за прв пат пред да остави негативни коментари, ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!
1. Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.
2. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Подарок Торба Големина:
9x9x6cm
Бренд Име:
TINTHINGS
Број На Модел На:
15yf996bl500
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Повод:
Број на Компјутери:
500pcs
Материјал:
Kraft Хартија

Слична стока во категоријата..