• Ново
100pcs/Многу 10x15cm Топлина Печат Zip Заклучување Пакување Торба Застане Reclosable Чиста Алуминиумска Фолија Мат Складирање Торбичка за Закуски Кафе
zoom_in

100pcs/Многу 10x15cm Топлина Печат Zip Заклучување Пакување Торба Застане Reclosable Чиста Алуминиумска Фолија Мат Складирање Торбичка за Закуски Кафе

DEN 1440.00

Износот
check Това е достапна

Големина : 10*15cm (3.9"х5.9") Боја : Сина Материјал : Чиста Алуминиумска фолија Дебелина : 0.11 mm/страна Стил : застане, zip lock Функција : Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав долгорочни Пакување и Складирање. Zip заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се направи подесувате доказ со топлина sealer
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Повод:
Куќата се Движат,Св. Патрик,Кинеската Нова Година,за Роденден
is_customized:
No
Шема:
Никој,Солидна Боја
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Бренд Име:
PABCK
Број На Модел На:
10*15cm

Слична стока во категоријата..