• Ново
400ml Стакло Шафран Тегли со Corks Храна Одделение Widemouth Сад Тегли Шафран Транспарентен Јасно Празни Шишиња 57x220mm 5PCS
zoom_in

400ml Стакло Шафран Тегли со Corks Храна Одделение Widemouth Сад Тегли Шафран Транспарентен Јасно Празни Шишиња 57x220mm 5PCS

DEN 2688.00

Износот
check Това е достапна


90ml Стакло Шафран Тегли со Corks Храна Одделение Widemouth Сад Тегли Шафран Транспарентен Јасно Празна Шише
>>>добредојдовте на нашата продавница
-Нашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!
големина : 57*220mm
Капацитет : 400ml
Висина : 220 mm
Дијаметар : 57 mm
количина : ќе добиете 5 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : Јасно Транспарентен
Тип : Стаклени Шишиња Со Corks
употреба : се Сакаат Стакло Bottlese, Парфеми Стакло Bottlese, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Corks
Плаќање
Ние accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.
Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.
И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!
Превозот
Ние брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPS-от,Aramex, Citylink итн.
Превозникот Име :
Кина Пост Воздух Mail
DHL
UPS-от
Aramex
Проценето Време : (во работни денови)
15-45
5-7
5-7
9-12
Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!
Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.
Се враќа
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и provid вас со најдобрите услуги на клиентите.

Број На Модел На:
as
Материјал:
Стакло
Тип:
Мали Тегли
Големина:
57x220mm
Капацитет:
400ml Стаклени Шишиња
боја:
Транспарентни Стаклени Шишиња
Користење на:
Стаклени Тегли
Corks:
Стаклени Шишиња Со Corks
Празен:
Widemouth Сад Во Тегли
Шишиња Име:
Шафран Шишиња

Слична стока во категоријата..