• Ново
НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ S13-106 ЗА NISSAN TD27 30972N
zoom_in

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ S13-106 ЗА NISSAN TD27 30972N

DEN 5760.00

Износот
check Това е достапна

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ S13-106 ЗА NISSAN TD27 30972 N
1. Единица излезна моќност : 2.2 KW Г.С. 12 V 9 T
2. Ротација : Г.С.
3. Нето Тежина : 6 KG
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1-15days според количината Референца ОЕМ : ЗА BOSCH 0986016031 ЗА HITACHI S13106 ЗА HITACHI S13106 A ЗА HITACHI S13106 B ЗА HITACHI S13106 C ЗА HITACHI S13106 E ЗА HITACHI S13127 ЗА HITACHI S13127 A ЗА HITACHI S13212 ЗА HITACHI S13213 ЗА HITACHI S1332 ЗА HITACHI S13322 ЗА HITACHI S13327 ЗА ЛУКАС LRS00727 ЗА ЛУКАС LRS727 ЗА МИЦУБИШИ M002 T20771 ЗА МИЦУБИШИ M2 T20771 ЗА NISSAN 2330010 T01 ЗА NISSAN 2330010 TR2 EX ЗА NISSAN 233003 T700 ЗА NISSAN 233006 K200 ЗА NISSAN 233006 T000 ЗА NISSAN 233006 T001 ЗА NISSAN 233007 F400 ЗА NISSAN 2330080 G00 ЗА NISSAN 2330080 G01 ЗА NISSAN 2330080 GR0 EX ЗА NISSAN 23300 N2 N00 ЗА NISSAN B330 M10 T02 EX ЗА VALEO 455911 Апликација : NISSAN TD27 ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Weclome можете да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Објектот Должина:
20
Објектот Висина:
15
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Стартер
Објектот Тежина:
6KG
Производителот Дел Број:
S13-106
Поставување на Возило:
моторот
Другиот Дел Број:
S13-106
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
15
Осветленост Дел Број:
S13-106
Напон:
12v
моќност:
2.2 kw
Заби:
9T

Слична стока во категоријата..