• Ново
НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ M2T88571 M002T88571 M2T88572 05033125AA ЗА JEEP GRAND CHEROKEE 2.7 L CRD 2001-04
zoom_in

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ M2T88571 M002T88571 M2T88572 05033125AA ЗА JEEP GRAND CHEROKEE 2.7 L CRD 2001-04

DEN 5760.00

Износот
check Това е достапна


ЗА JEEP GRAND CHEROKEE 2.7 L CRD 2001-04 СТАРТЕР МОТОРНИ M2 T88571 M002 T88571 M2 T88572 05033125 AA
1. Единица излезна моќност : 12 V 2.0 KW 12 T
2. Ротација : Г.С.
3. Нето Тежина : 6 KG
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1 до 15 дена според количината ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.
ЗА JEEP GRAND CHEROKEE 2.7 L CRD 2001-04 СТАРТЕР МОТОРНИ M2 T88571 M002 T88571 M2 T88572 05033125 AA
1. Единица излезна моќност : 12 V 2.0 KW 12 T
2. Ротација : Г.С.
3. Нето Тежина : 6 KG
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1 до 15 дена според количината ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Објектот Висина:
20
Објектот Должина:
30
Производителот Дел Број:
M002T88571
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Стартер
Осветленост Дел Број:
M002T88571
Објектот Тежина:
6KG
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
M002T88571
Објектот Ширина:
20
Напон:
12v
моќност:
2.0 KW
Заби:
12T

Слична стока во категоријата..