• Ново
Мини Вакуум Пумпа Томас AC Масло Слободни Вакуум Пумпа 617CD32
zoom_in

Мини Вакуум Пумпа Томас AC Масло Слободни Вакуум Пумпа 617CD32

DEN 24000.00

Износот
check Това е достапна


617 CD32
Технички Параметри :
Максималниот степен на вакуум -88.7 KPa
најголем притисок 2.8 Бар
Максимален проток 28.6 L / Min
Целокупната димензии (должина / ширина / висок) 200 × 127 × 172 Mm
Напон 220 V / 50 Hz
нето тежина 5 Kg
конекција 1/4 NPT Цевка темата Може да се применат
(1) на кислород генератор
(2) препишувач
(3) крв и лабораториски анализатори
(4) Стоматолошки и оптичка опрема
(5) озонската генератор
(6) вакуум Shai Banji
(7) waveguide притисок
(8) опрема за Пакување
(9) aspirator
(10) респираторните
(11) медицински траума автомобил
(12) Лабораторија воздухот фен
(13) боени
(14) препишувач
(15) Печатење опрема
(16) писмо класификација уред / пополнување на машина
(17) Кабел и радар притисок
(18) Животно Задолжени За Хранење Телиња
(19) спреј систем
(20) пумпа start
(21) чистење на системот
(22) вакуум тела
(23) лифта

Бренд Име:
WZVAC
Тип:
Actuator

Слична стока во категоријата..