• Ново
СКМ тип на цилиндар CG1BN серија 32-милиметри Понесе 150mm Удар CG1BN32-150 стандард двонасочни една прачка Пневматски Воздух Цилиндри
zoom_in

СКМ тип на цилиндар CG1BN серија 32-милиметри Понесе 150mm Удар CG1BN32-150 стандард двонасочни една прачка Пневматски Воздух Цилиндри

DEN 941.76

Износот
check Това е достапна

СКМ тип на цилиндар CG1 BN серија 32-милиметри Понесе 150mm Удар CG1 BN32-150 стандард двонасочни една прачка Пневматски Воздух Цилиндри
HOEN е една од водечките пневматски производство со висок квалитет,специјализирани во
воздух цилиндар, електромагнетниот вентил, воздухот извор третман на воздухот фитинзи,СТП црево други различна големина,исто така, ја прифати прилагодите
За голема количина цел,pls контактирајте со нас преку E-mail или whatsapp,со нетрпение очекувам да има бизнис со твоите : )

боја:
CG1BN32 150, CDG1BN32 150, 150 CG1BA32
Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
CG1BN32-150
is_customized:
YES
Создаден Големина:
32-милиметри
мозочен удар:
150mm
Модел:
CG1BN32-150
акција:
двојно дејство
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Максимална оперативен притисок:
1.0 MPA
Течност:
Воздух
Тип:
Една прачка

Слична стока во категоријата..