• Ново
По повод одбележувањето машина камион со приколка рамка број на мотор мотоцикли електричен автомобил фарма број преносни пневматски означување на машина
zoom_in

По повод одбележувањето машина камион со приколка рамка број на мотор мотоцикли електричен автомобил фарма број преносни пневматски означување на машина

DEN 19824.00

Износот
check Това е достапна


ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛ

боја:
220V, 110V
Број На Модел На:
JMB-170
Бренд Име:
YunlinLi
Тип:
Други
Напон:
110v/220v
Работна температура:
-5 ~ 45 степени.
Тежина:
15kg
моќност:
200W
За Поддршка На Системот:
WindowsXP или Win7
врежани длабочина:
0.01-1mm (во зависност од материјалот)
Се применува за работа:
сите видови на моторни возила рамка, зрак и така натаму
со англиски Упатство:
Yes
DIY Материјали:
Електрични

Слична стока во категоријата..