• Намалена цена
  • Ново
Едб Знаци Метал Нерегуларни Знаци Гроздобер Рекламирање одбор Ѕид Паб Гаража Кафе Дома Уметност Оркестарот 30CM U-28
zoom_in

Едб Знаци Метал Нерегуларни Знаци Гроздобер Рекламирање одбор Ѕид Паб Гаража Кафе Дома Уметност Оркестарот 30CM U-28

DEN 369.00 670.08

Износот
check Това е достапна


Нормално бесплатен превозот е речиси worlwide од Кина Пост Воздух Ние обезбеди Fedex DHL, Посебна Линија и Кина Пост Воздух Превозот
Совети
* Помалку од 2kg ( Кина Пост Воздух)
* Повеќе од 2kg (Fedex,DHL,Посебна Линија)
* Ако Биг цел (Превозот по море)
Ако сè уште загатка за превозот може да се зборува со нас онлајн, Ние ќе совети најдобар испорака за вас.
Ние ја прифати продажба на Мало трговија на Големо,се Меша цел и Пад Брод. Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани цел.
Можете да не контактирате за било какви прашања,Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања во рок од 24 часа.
Ние сме online продавница,вашиот фидбек е многу важна за нас. Ве молиме дајте ни повратни информации откако ќе се добие објект.Ако
не сте се допаѓа објектот,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да остави негативни за
повратни информации.Ние се претпостави дека постои разумно решение.Благодарам многу! Имајте пријатен шопинг ден.
Ние сакаме да биде воодушевен со вашата нарачка. Ако сте незадоволни од било која причина, ние сакаме да знаеме.
Услови :
* Наплата или размена мора да се побара во рок од 60 дена.
* Ставка(и) мора да се врати во првобитна состојба со кутија и сите пакување како што е примено.
* Ако одлучите вие само не ми се допаѓа, ќе се обрне на враќање превозот и ќе примаат надоместок за ставка(и) откако ќе ги примите и врши увид.

Број На Модел На:
U-28
Бренд Име:
DECORMAN
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Обликот:
Нередовните
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
34x30CM
Тип:
Печатени
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист

Слична стока во категоријата..