• Намалена цена
  • Ново
DL-Кујнски ѕид Пица оркестарот зона гроздобер ѕид налепница suite за продавница, ресторан оркестарот
zoom_in

DL-Кујнски ѕид Пица оркестарот зона гроздобер ѕид налепница suite за продавница, ресторан оркестарот

DEN 410.00 431.52

Износот
check Това е достапна


започнете
крајот
ОПИС
метал знак, знак одбор, логото на плакот
големина : 32cm*32cm
Технологија : вода трансфер печатење, живописни бои, никогаш нема да избледи
Материјал : Метал
Безбедност : еко-пријателски
Пакување : секој во една меур торба или поли торба
здраво пријател, ако треба масовно нарачате ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за нас .ние ќе ги испратите сите на сликите за да можете да изберете и да ви даде најниска цена можеме да ви благодариме!!!

Материјал:
Железо
Бренд Име:
dingleiever
Број На Модел На:
кујнски ѕид оркестарот
Обликот:
Круг
Стил:
Пастирски

Слична стока во категоријата..