• Ново
За cummins ДИ тип на мотор 4B3.3 Б3.3 QSB3.3 клипот и клипот прстен сет
zoom_in

За cummins ДИ тип на мотор 4B3.3 Б3.3 QSB3.3 клипот и клипот прстен сет

DEN 30624.00

Износот
check Това е достапна


За cummins Б3.3 4 B3.3 QSB3.3 моторот клипот за полнење
ДИ тип
Клипот 4pcs
клипот pin 4pcs
клипот клип 8pcs
Клипот прстен поставите 4 цилиндри
Цилиндар лагер 4pcs
Целосна заптивка комплет 1set
вратило beairng 1 сет
един род имајќи 1set
Примена : Багер ,Мотокар
Повеќе Б3.3 мотор делови во парк :
Б3.3 Клипот 4 B3.3 connetcing род Б3.3 Клипот прстен 4 B3.3 вратило Б3.3 цилиндар лагер 4 B3.3 camshaft Б3.3 целосна заптивка комплет 4 B3.3 цилиндар на главата Б3.3 Главни имајќи 4 B3.3 цилиндар блок Б3.3 един род имајќи 4 B3.3 термостат Б3.3 пумпа за вода 4 B3.3 вентил Б3.3 масло пумпа 4 B3.3 Притисни Род Б3.3 цилиндар на главата заптивка 4 B3.3 Доверба за миење Б3.3 Вентил 4 B3.3 инјектор Б3.3 вентил водич 4 B3.3 вентил tappet Б3.3 вентил седиште 4 B3.3 Лагер за полнење
.

Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
evdiesels
Број На Модел На:
Б3.3
Б3.3:
КЛИПОТ
QSB3.3:
КЛИПОТ

Слична стока во категоријата..