• Ново
За cummins Б3.3 4B3.3 4BT3.3 пумпа за вода 3800883 C6204611601 68055887 6204-81-2411 A333176 K1019628 4955417
zoom_in

За cummins Б3.3 4B3.3 4BT3.3 пумпа за вода 3800883 C6204611601 68055887 6204-81-2411 A333176 K1019628 4955417

DEN 11088.00

Износот
check Това е достапна


За cummins Б3.3 4 B3.3 пумпа за вода за мотокар или багер
Примена : Мини Багер
Повеќе Б3.3 мотор делови во парк : Б3.3 Клипот 4 B3.3 connetcing род Б3.3 Клипот прстен 4 B3.3 вратило Б3.3 цилиндар лагер 4 B3.3 camshaft Б3.3 целосна заптивка комплет 4 B3.3 цилиндар на главата Б3.3 Главни имајќи 4 B3.3 цилиндар блок Б3.3 един род имајќи 4 B3.3 термостат Б3.3 пумпа за вода 4 B3.3 вентил Б3.3 масло пумпа 4 B3.3 Притисни Род Б3.3 цилиндар на главата заптивка 4 B3.3 Доверба за миење Б3.3 Вентил 4 B3.3 инјектор Б3.3 вентил водич 4 B3.3 вентил tappet Б3.3 вентил седиште 4 B3.3 Лагер за полнење
.

Број На Модел На:
4D95
Бренд Име:
evdiesels
Материјал:
Метал
6D95:
Целосен комплет заптивка

Слична стока во категоријата..