• Ново
За Мицубиши Камион мотор 8DC11 Целосна цилиндар на главата заптивка комплет
zoom_in

За Мицубиши Камион мотор 8DC11 Целосна цилиндар на главата заптивка комплет

DEN 12864.00

Износот
check Това е достапна


1.Дел Име : За мицубиши 8 DC11 целосна мотор compelete заптивка комплет
Примена : Fuso truck

DHL/ФЕДЕКС/ТНТ International shipping
Повеќе 8 DC9 делови на мотор во парк :
Клипот,клипот прстен,цилиндар лагер,полн заптивка комплет,пумпа за вода,масло пумпа,
вратило,camshaft,стартер ,алтернатор,инјектор млазницата,поврзување прачка,
поврзување прачка черупка,доверба за миење,главниот лого и един род имајќи итн.

Бренд Име:
evdiesels
Материјал:
Имајќи
Број На Модел На:
8DC9
8DC11:
Целосна мотор заптивка комплет

Слична стока во категоријата..