• Ново
за Мицубиши камион FV415 FV515 мотор 8DC8 8DC9 8DC10 8DC11 camshaft черупка
zoom_in

за Мицубиши камион FV415 FV515 мотор 8DC8 8DC9 8DC10 8DC11 camshaft черупка

DEN 9552.00

Износот
check Това е достапна


1.Дел Име : За мицубиши 8 DC8 8 DC9 8 DC10 8 DC11 camshaft черупка Направени во Кореја
Примена : За мицубиши камион FV415 FV515
DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/EMS Превозот цена (од врата до врата услуга)
Повеќе 8 DC9 делови на мотор во парк :
Клипот,клипот прстен,цилиндар лагер,полн заптивка комплет,пумпа за вода,масло пумпа,
вратило,camshaft,стартер ,алтернатор,инјектор млазницата,поврзување прачка,
поврзување прачка черупка,доверба за миење,главниот лого и един род имајќи итн.

Бренд Име:
evdiesels
Број На Модел На:
8DC9
Материјал:
Алуминиум
8DC11:
Camshaft Черупка

Слична стока во категоријата..