• Ново
За Тојота мотокар мотор 1Z поврзување прачка +един род
zoom_in

За Тојота мотокар мотор 1Z поврзување прачка +един род

DEN 5760.00

Износот
check Това е достапна


1.Одговара за Тојота мотокар 1 Z поврзување прачка
Користи тип во многу добра состојба, вистински тип
Примена : мотокар
Повеќе 11 Z делови на мотор во парк : 11 Z Клипот 11 Z connetcing род 11 Z Клипот прстен 11 Z вратило 11 Z цилиндар лагер 11 Z camshaft 11 Z целосна заптивка комплет 11 Z цилиндар на главата 11 Z Главниот имајќи 11 Z цилиндар блок 11 Z един род имајќи 11 Z термостат 11 Z пумпа за вода 11 Z вентил 11 Z масло пумпа 11 Z им Помогнам на Стап 11 Z цилиндар на главата заптивка 11 Z Доверба за миење 11 Z Вентил 11 Z инјектор 11 Z вентил водич 11 Z вентил tappet 11 Z вентил седиште 11 Z Лагер за полнење

Материјал:
Железо
Бренд Име:
JOBBO
Број На Модел На:
1Z
1Z:
connetcing род

Слична стока во категоријата..