• Ново
runmade 1Pcs Автомобил Виткање Чаша Носителот Црна, Сребрена Автомобил Штекер Мултифункционален Пијат Носителот Автомобил Стил Авто Материјали
zoom_in

runmade 1Pcs Автомобил Виткање Чаша Носителот Црна, Сребрена Автомобил Штекер Мултифункционален Пијат Носителот Автомобил Стил Авто Материјали

DEN 143.04

Износот
check Това е достапна


1 Pcs Автомобил Виткање Чаша Носителот Црна, Сребрена Автомобил Штекер Мултифункционален Пијат Носителот Автомобил Стил Авто Материјали
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Материјал : ABS
Боја : Црна/ Сребрена
Големина : 2.83 инчен ширина, 4.13 инчен висина
Fitment : Универзална
Функција :
Совршен простор foryou лесно да се постигне конзерва пијалок шишиња
Одговара на повеќето автомобил A/C отвори
Во склопот оптоварување и истовар на воздух-состојба дупка со клипови
Имајте пијат ладно или топло со во автомобил температура кога воздух-состојба на
Продолжената на пролет, кога се користи
Работата метод :
Повлечете го доделени chucks во пијат носителот, а потоа се повлече директно во некоја дупка на воздух-состојба.
Совршен простор за да можете лесно стигнат до конзерва пијалок шишиња, други мали предмети.
Имајте пијат ладно или топло во автомобил температура кога воздух-состојба на.
Флексибилни плоча обезбедува алтернативен простор за пијат држачот.
Тоа може да се промени со температурни промени на воздухот-состојба да се направи пијалок, температура е во РЕД.
На foldaway дизајн, го намалува зема простор.
Ултра тенок структура, се користи за да се стави чаши вода или други конзервирана/безалкохолни пијалоци.
Пакет : 1pcs Автомобил Виткање Чаша Носителот

Боја Име:
Црна, Сребрена
Тип На Објект:
Пијалоци Носители
Бренд Име:
runmade
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Ширина:
2.83inch
Објектот Висина:
4.13inch
Објектот Дијаметар:
2.83inch
Специјални Функции:
Виткање
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
U0517
Објектот Тежина:
0.07kg
боја:
црна/ сребрена
Fitment:
Универзална

Слична стока во категоријата..