• Намалена цена
  • Ново
Универзален Автомобил Возило Камион Виткање Пијалаци Вода Пијат Чаша На Држачот За Монтирање
zoom_in

Универзален Автомобил Возило Камион Виткање Пијалаци Вода Пијат Чаша На Држачот За Монтирање

DEN 108.00 108.48

Износот
check Това е достапна


ГОЛЕМИНА на : 11*10*2.3 cm
Оваа ставка ќе бидат испратени по случаен избор од страна на нашите превозот оддел, па не можеме да ги собереш на специфична боја за u, pls проверете внимателно пред вашето купување.
Пред да се купи
1 : На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија.
2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може многу малку од горенаведените слики
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние брод понеделник - сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Бренд Име:
tsondianz
Име На Модел:
CAR2051
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
11cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
2.3cm
Објектот Тежина:
87kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
чаша носителот
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Пијалоци Носители

Слична стока во категоријата..