• Намалена цена
  • Ново
CavelryWolf Жените Зима Руно Топло Softshell Јакна Отворено Спортски Љубовникот Палта Термички Пешачење Скијање Логорување Жените Јакни
zoom_in

CavelryWolf Жените Зима Руно Топло Softshell Јакна Отворено Спортски Љубовникот Палта Термички Пешачење Скијање Логорување Жените Јакни

DEN 873.00 1247.04

Износот
check Това е достапна


Информација за производот :
Материјал : полиестер влакна
Облека големини : M,L, X, 2 XL, 3 XL, 4 XL
Боја : сива, црвена, црвена Роза,розова
на неколку машка јакна е :

Големина:
M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Функција:
Топлинска,Windproof
Пол:
Жените
Тежина:
400
Отворено Јакна Тип:
Руно
Обвивка Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
CavalryWolf
Материјал Технологија:
warmthtm
Материјал:
Полиестер
Ткаенини:
Полиестер
Димензии:
М Л, X, 2XL, 3XL, 4XL
боја:
сива, црвена, црвена Роза,розова
Сезоната:
Зима , есен
се применуваат:
Пешачење Скијање Логорување Качување Пешачење

Слична стока во категоријата..