• Намалена цена
  • Ново
Есен, зима во машка мека лушпа Јакни војска Воена Тактичка Руно јакна мажите Отворено риболов Пешачење лов Windbreaker Грб
zoom_in

Есен, зима во машка мека лушпа Јакни војска Воена Тактичка Руно јакна мажите Отворено риболов Пешачење лов Windbreaker Грб

DEN 1908.00 2726.40

Износот
check Това е достапна


Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Тежина:
1.9kg
Функција:
Antistatic,Анти-пот,Windproof,Термички,Водоотпорен
Бренд Име:
PAVEHAWK
Материјал Технологија:
WINDSTOPPER SOFTSHELL
Пол:
Мажи
Отворено Јакна Тип:
Softshell
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Полиестер

Слична стока во категоријата..