• Намалена цена
  • Ново
Нови Пристигнување папагал уметност Pillowcases патент Обичај Перница Случај Повеќе Големината Прилагодено вашиот слика подарок
zoom_in

Нови Пристигнување папагал уметност Pillowcases патент Обичај Перница Случај Повеќе Големината Прилагодено вашиот слика подарок

DEN 212.00 230.40

Износот
check Това е достапна


Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите еден-двострано печатени перница опфаќа се бели на другата страна) Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата. За нега на настава : машина мие и се исуши. Употреба : ова се фрли перница покрие/перница маска е добра за двете внатрешна и надворешна декорација, идеален за ставање на троседот,чаир,кауч,кревет,прозорец на седиштето или со автомобил. Плоштад големина : 14x14inch (35x35cm) 16x16inch (40x40cm) ги опфаќа Сите прирачник за шиење причина, не може да постојат и 2-3cm (околу 0.8-1.2 инчи) отстапување. 1. Производот не вклучуваат перница внатрешна! 2. Нашата фабрика може да го прилагодите за други големина, и ако може да ги обезбеди примерок, можеме да правите што сакате. 3. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. 4 .Со цел да се задржи свежа боја, Тоа ќе биде подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. Перница на сликата подолу се потребни за да се покаже ефектот на слика, не за продажба на стоки!! (Само продаде pillowcases).

Големина:
35x35cm one sides, 40x40cm one sides
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер / Памук
Непристојни Слика:
No
Стил:
Dobby
Употреба:
Дома,Во Болница,Хотел
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шема:
Печатени
одделение:
одделение А
тема count:
400TC
Ткаенина Count:
40
Техника:
Nonwoven
Бренд Име:
UL
Сексуално Сугестивна:
No
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..