• Намалена цена
  • Ново
Петтиот Хармонија Правоаголник Pillowcase Сопствен Дом текстилни Патент Pillowcase Само Маска Нема Внатрешна Големина 45x35cm (една страна) за Печатење
zoom_in

Петтиот Хармонија Правоаголник Pillowcase Сопствен Дом текстилни Патент Pillowcase Само Маска Нема Внатрешна Големина 45x35cm (една страна) за Печатење

DEN 216.00 235.20

Износот
check Това е достапна


Вие сте добредојдени да ни ги испратите вашите слики за креирање на уникатен перница случај подарок за себе или за вашите најблиски.
Карактеристики на производот : Brand New 1 PC Перница Покрие Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата. За нега на настава : машина мие и се исуши. Употреба : ова се фрли перница покрие/перница маска е добра за двете внатрешна и надворешна декорација, идеален за ставање на троседот,чаир,кауч,кревет,прозорец на седиштето или со автомобил. Правоаголникот големина : 45x35 cm Сите опфаќа прирачник за шиење причина, не може да постојат и 2-3cm (околу 0.8-1.2 инчи) отстапување. 1. Производот не вклучуваат перница внатрешна! 2. Нашата фабрика може да го прилагодите за други големина, и ако може да ги обезбеди примерок, можеме да правите што сакате. 3. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. 4 .Со цел да се задржи свежа боја, Тоа ќе биде подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. Перница во следните pillowcase се бара да покажат саканиот ефект, реалната продажба на производи кои не ги вклучуваат перница јадро, ве молиме имајте во предвид! !

Големина:
45x35cm one side
Материјал:
Полиестер / Памук
Непристојни Слика:
No
Употреба:
Дома,Во Болница,Хотел
Техника:
Ткаени
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шема:
Печатени
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
H0402
Ткаенина Count:
40
Бренд Име:
UL
Стил:
Twill
Сексуално Сугестивна:
No
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
тема count:
300TC

Слична стока во категоријата..