• Намалена цена
  • Ново
Нови Dragon Ball Z Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај Прилагодите Подарок За Перница Покрие 35X35cm,40X40cm(Еден Страни)
zoom_in

Нови Dragon Ball Z Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај Прилагодите Подарок За Перница Покрие 35X35cm,40X40cm(Еден Страни)

DEN 212.00 230.40

Износот
check Това е достапна


Вие сте добредојдени да ни ги испратите вашите слики за креирање на уникатен перница случај подарок за себе или за вашите најблиски.
Карактеристики на производот : Brand New 1 PC Перница Покрие Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата. За нега на настава : машина мие и се исуши. Употреба : ова се фрли перница покрие/перница маска е добра за двете внатрешна и надворешна декорација, идеален за ставање на троседот,чаир,кауч,кревет,прозорец на седиштето или со автомобил. Плоштад големина : 14x14inch (35x35cm) 16x16inch (40x40cm) ги опфаќа Сите прирачник за шиење причина, не може да постојат и 2-3cm (околу 0.8-1.2 инчи) отстапување. 1. Производот не вклучуваат перница внатрешна! 2. Нашата фабрика може да го прилагодите за други големина, и ако може да ги обезбеди примерок, можеме да правите што сакате. 3. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. 4 .Со цел да се задржи свежа боја, Тоа ќе биде подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. Перница во следните pillowcase се бара да покажат саканиот ефект, реалната продажба на производи кои не ги вклучуваат перница јадро, ве молиме имајте во предвид! !

Големина:
35X35cm one sides, 40X40cm one sides
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер / Памук
Непристојни Слика:
No
Стил:
Dobby
Употреба:
Дома,Во Болница,Хотел
Тип:
Декоративни Pillowcases
Ткаенина Count:
60
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
17.2.12
тема count:
400TC
Техника:
Nonwoven
Бренд Име:
UL
Шема:
Обична Обоена
Сексуално Сугестивна:
No
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..